Dziś padło na mnie, ile masz lat, co robisz zawodowo, gdzie majstrujesz, i takie tam o sobie co możesz ujawnić. Witam, Wałbrzych to fajne miasto, chociaż 40 lat temu ciężko było przejechać pociągiem nie narzekając na powietrze. A poza tym powodzenia na forum przy realizacji swoich pomysłów.