Temat ruszony !!!!

Mój wzorzec to pierwsze zdjęcie.
Całość wykonana ze sklejki z wyciętym kołem na środku którą kupiłem po okazyjnej cenie.
Na chwilę obecną mam wykonane to co na zdjęciach. Pod pilarką jest skos skierowany ku tyłowi stołu na trociny. Wkrótce będzie zaślepiona oraz wykonany będzie otwór na odciąg. Standardowy otwór w pilarce zostanie zatkany.
Do zrobienia jeszcze jest:
- drzwiczki szafek po lewej stronie,
- miejsce na frezarkę montowaną pod blatem którego jeszcze nie ma,
miejsce gdzie widać ścinki drewna nie będzie miało żadnych drzwiczek.
Na chwilę obecną tyle wykonane: