Witam.
W związku z nieudanymi zakupami które ostatnio poczyniłem (sprzęt "po taniości marketowy") postanawiam nie wywalać pieniędzy w błoto i zainwestować od razu w sprzęt z którego będę zadowolony (oczywiście system ratalny:))). Tu moje pytanie oprócz małej piły stołowej muszę zakupić ukośnicę.
Na allegro widzę kapexy 88 w cenie 3700 zł ale nie wiem czy to jest dobry wybór. Wiem że te maszyny są jednymi z najlepszych na rynku tylko zniechęca mnie trochę brak lasera. Czy różnica pomiędzy Kapexem a np DeWaltem 717 jest znaczna? Jak jest z jakością, dokładnością a zarazem jak wygląda kultura pracy urządzenia (obcowanie z urządzeniem).
Może ktoś pracował na tych dwóch urządzeniach i ma porównanie.