Witam
Z tej strony Bartek się kłania. Na moim koncie posiadam 23 wiosny

. Z zawodu jestem hydrauuulikiemmmm i ciągne rury

.
Nie no staram się zacząć swoją przygodę z dłubaniem w drewnie . Niestety nie mam bladego pojęcia jak to zacząć aleeee to się zmieni.
Nie mogę się doczekać na swoje pierwsze postępy
Pozdrawiam Gąbeczka
