Strona główna
Pomoc
Szukaj
Wiadomości
Recents
Kalendarz
Galeria zdjęć
Zaloguj się
Rejestracja
Show posts:
Recents
.
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.Czy dotarł do Ciebie
email aktywacyjny?
27 Czerwca 2026, 16:51:13 czas Polski
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Forum Domidrewno
»
Przedstaw się na Domidrewno
»
Pozdrawiam wszystkich
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
Do dołu
Autor
Wątek: Pozdrawiam wszystkich (Przeczytany 1340 razy)
WM_abc
Newbie
Wiadomości: 1
Ocena +0/-0
View Gallery
Pozdrawiam wszystkich
«
dnia:
10 Marca 2016, 22:44:36 czas Polski »
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, nowy z dolnego śląska , okolice legnicy
Zapisane
kozio
Gość
Odp: Pozdrawiam wszystkich
«
Odpowiedź #1 dnia:
10 Marca 2016, 22:47:54 czas Polski »
Witam, ale żeby tak z małej litery wszystko?...!
Zapisane
krist138
Hero Member
Wiadomości: 861
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Pozdrawiam wszystkich
«
Odpowiedź #2 dnia:
10 Marca 2016, 22:56:26 czas Polski »
Witam a może jakieś imię ? Powodzenia
Zapisane
Lirorobert
Administrator
Hero Member
Wiadomości: 7732
Ocena +11/-0
View Gallery
Odp: Pozdrawiam wszystkich
«
Odpowiedź #3 dnia:
11 Marca 2016, 01:29:29 czas Polski »
Witam
Zapisane
amikron
Hero Member
Wiadomości: 836
Ocena +0/-0
Sol omnibus lucet
View Gallery
Odp: Pozdrawiam wszystkich
«
Odpowiedź #4 dnia:
11 Marca 2016, 09:00:51 czas Polski »
Witaj serdecznie na forum. Co porabiasz na co dzień?
Zapisane
krit 6
Hero Member
Wiadomości: 609
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Pozdrawiam wszystkich
«
Odpowiedź #5 dnia:
14 Marca 2016, 18:58:27 czas Polski »
Cześć Nowy. Mozę jesteś z Kozowa, albo Księgnic czy Taczalina. Napisz coś więcej o sobie, czy jesteś wykształciuchem, czy jedynie tak jak ja amatorem nieukiem stolarskim. No i koniecznie co cię tu sprawadza.
Zapisane
kwita
Gość
Odp: Pozdrawiam wszystkich
«
Odpowiedź #6 dnia:
14 Marca 2016, 22:18:45 czas Polski »
Witam. I tyle go widzieli... Może jeszcze coś dopisze
. Na pewno dopisze, już przypilnujemy
Zapisane
tomasko
Hero Member
Wiadomości: 838
Ocena +0/-0
Ahoj !
View Gallery
Odp: Pozdrawiam wszystkich
«
Odpowiedź #7 dnia:
15 Marca 2016, 13:45:30 czas Polski »
Witam,
Zaczął wszystko z małej literki bo pewnie człowiek z niego bardzo zabiegany
Zapisane
Jak jestem to jestem , a jak mnie nie ma to mnie nie ma.
marek20
Hero Member
Wiadomości: 715
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Pozdrawiam wszystkich
«
Odpowiedź #8 dnia:
15 Marca 2016, 16:42:14 czas Polski »
witam
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Forum Domidrewno
»
Przedstaw się na Domidrewno
»
Pozdrawiam wszystkich