Witam!
Kupię niedziałającą, zepsutą, nadającą się do wyrzucenia frezarkę górnowrzecionową, bądź też samo wrzeciono.

Max cena 15zł + przesyłka.

Tylko żeby miała niezepsute mocowanie freza.
Po co mi taka? Otóż nie chcę wydawać 60 zł na nasadę przedłużającą o tą:
http://www.uni-max.com.pl/nasada-przedluzajaca-routext12/d/Po prostu wezmę z takiej niedziałającej utnę końcówkę wrzeciona i przetoczę końcówkę aby w moją weszło.
Zapewne u wielu z Was walają się stare zepsute sprzęty.
