Potrzebuje waszej pomocy. Chciałbym zabudować taras o wymiarach 5100x2800.

Mój pomysł to 3 słupy 100x100x2700 na nich belka 50x100x6000. Krokwie też z belek 50x100 mm.
Całość pokryta poliwęglanem komorowym 10 mm.
Problem tylko w tym, że na razie budynek nie jest ocieplony. Za jakiś czas gdy pojawi się elewacja będzie potrzeba przesunąć dach o jakieś 100 do 150 mm.
Nie wiem jak połączyć dach ze słupami aby była taka możliwość.