Witaj, piękne prace!!!
Płaskorzeźby ręcznie rzeźbione czy na frezarce CNC? Co jest w tym stoliku pod szybką? Makaron

Ta lampa na 4 zdjęciu będzie wisiała pod sufitem, czy jest stojąca?
Pamiętaj, jak robisz jakieś prace to RÓB ZDJĘCIA !!! I pokaż je w dziale realizacje krok po kroku.
