Hmmmmmm...

Że tak powiem zbieram na prezent od Gwiazdora i muszę część dłut się pozbyć. Zadbane, podostrzę przed wysyłką. Najchętniej komplet (te ponumerowane).
Poczekam parę dni i później odpalę aukcje na alledrogo.
Cena będzie atrakcyjna oczywiście dla forumowiczów DiD
zainteresowanych zapraszam na priva
