26 Czerwca 2026, 06:26:38 czas Polski

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 2159 razy)

Offline tomasko

Odp: Witam
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Czerwca 2016, 22:06:45 czas Polski »
Witaj I niemartw sie swoim deklem  8)
Jak jestem to jestem , a jak mnie nie ma to mnie nie ma.