Poczytałem trochę o tej zabawce. Kurde martwi mnie ta tolerancja dokładności. +/- 0,5% to sporo. Na 3 m przy jednym pomiarze to aż 1,5cm

a przy zdjęciu pomiaru a potem odrysowaniu przy jej użyciu to juz 3cm.
Dąży sie do używania tej samej miarki żeby urwać setki bo przy duplikowaniu pomiarów robią sie z tego mm lub cm. A tu od strzała przy jednym obmiarze moze być 3 cm
To juz na oko idzie bez miarki lepiej zmierzyć

jest to chyba w takim układzie niepotrzebny gadżet
Dodatkowo nie mam przekonania do dalmierzy ultradźwiękowych. Powtarzalność jest znikoma
Także Robert bez urazy ale chyba też będę zmuszony dać Sobie spokój.
Sorry za zawracanie głowy.
Poczekam na wersje poliftingową. Wiem że niby jeszcze pracują nad poprawieniem tej gafy ale chyba to jeszcze nie ten moment na to
W to miejsce lepiej 2 hultaforsy kupić

i jest przekozak. Nawet zwykły tani dalmierz boscha zielony ma +/- 2mm ale na 30m a nie 3

Ale trzymam kciuki żeby poprawili gafę i żeby wam służyła latami
