A ja powiem tak, kupiłem najpierw Partnary, 4 szt. Jeden niestety uszkodziłem przez swoją głupotę (bardzo mocno i niefortunnie upadł, pękł odlew). Postanowiłem dokupić kolejne 5 - niestety w sprzedawcy Partara mieli urlopy więc stwierdziłem jak kolega Arek15 - jeden pieron. Niestety wtedy nie był - w tych czerwonych jest dużo mniej materiału w odlewie, są jakby wątlejsze. Nie wiem co teraz sprzedają jako te pomarańczowe, bo metka/nazwa nie gwarantuje niczego, ale wtedy wzbudzały dużo większe zaufanie niż te czerwone - a cena była niemal identyczna.