Też takie umiem....
jak na dwóch pierwszych zdjęciach z góry strony

a jeśli chodzi o kolejne kroki.... może kiedyś się odważę spróbować.
Bardzo fajnie pokazałeś jak z kanciasto wyciętego klocka powstaje coś ładnego.
Liczę że umieścisz finalne (pomalowane? polakierowane?) ślimaki.