Cześć pany
Mam pytanie. Zapytano mnie czy mógłbym zrobić zadaszenie znajomym...
Miało by zostać zrobione z KVH 60x200 i mieć wymiary 1840x1625mm
Kryte poliwęglanem (grubym 6mm) litym wsuniętym we frez.
Wszystko to ma zawisnąć na styropianie bo elewacja ma 20cm tego surowca...
Pytań mam milion...:
Czy styropian da radę?
Jakie mocowanie do tego celu wykorzystać?
Jakie połączenia zastosować do drewna?
Czy wsuwanie poliwęglanu we wpust jest dobrym rozwiązaniem i o ile powinien być szerszy frez?
Na ścianie gdzie są drzwi będzie deska elewacyjna jak na foto.
Podpowiedzcie jaki system wentylacji zastosować?
jakiej grubości listwy dać?
Ot tak żebyście mieli o czym myśleć na łikend
https://3dwarehouse.sketchup.com/model.html?id=d30c5005-3fb6-437c-99a0-9889e5498e16