a to wszystko zalezy na co sie zdecydujesz, glownie producent. Wiadomo , Systemy firmy na B to juz gorna polka,t roche ponizej masz systemy innych firm. Ja robilem np na Amix, nie jest to moze cos super w porownaniu do B, ale 3 lata intensywnego uzywania i nic sie nie dzieje.