Cały czas się nad tym zastanawiam, czy nie taniej lub tak samo by wyszło każdemu osobno zamówić biorąc pod uwagę fakt, że mogą naliczyć cło i do tego jeszcze dochodzi wysyłka w polsce ok 15-20zl. Nie wiem po prostu czy tym grupowym zamówieniem nie zrobimy sobie dodatkowych kosztów i kłopotu z rozsyłaniem tego w polsce.