Oczywiście amigorg - dobrze pomyślane by zebrać adresy w jednym miejscu - trochę mało ich tam jeszcze

Szukam już od jakiegoś czasu i mam wrażenie, że są to informacje ściśle strzeżone. Nie wiem czy jest aż tak mało dobrego materiału w obiegu (trzeba dbać o żródła) czy raczej nie należy pomagać konkurencji (ja taką nie jestem). Mówię tak po rozmowach z kilkoma stolarzami zawodowcami z okolicy.
ja znalazłem to:
www.deskobranie.plnie byłem tam, jeszcze nic nie kupiłem i nie wiem czego się spodziewać po tej firmie
pozdrawiam
Darek
ps
do Władka:
znalazłem trochę leżakowanej brzozy w mojej okolicy - jeśli masz ochotę to daj znać:)