Drewnochron biały jest okropny do malowania... bardzo slabo kryje.
Plac malowałem 5 razy, żeby odpowiedni odcień miał....
A w temacie wątku - kiedyś miałem podobne zlecenie i pamiętam, ze ścieżkę jakaś kupowałem.
Ładnie pokryła.
Poszukam jutro, może gdzieś będę miał zapisane, co to było...