ohoho!?
nie wiedzialem , ze tyle milosnikow sztucznego dzwieku jest na forum ?
Jako , ze z wyksztalcenia jestem technikiem elektronikiem i pare zestawow wykonalem pozwole sobie zabrac glos w tej sprawie.
KOzio za 2 stowki to nie kupisz nawet dobrych monitorow bliskiego pola do komputera , nawet niedrogie glosniki polskie
czy chinskie , przewyzszaja kwote ktora podales , a gdzie cena gniazd zwrtotnicy, lutownicy , maskownicy , obudowy , forniru !?
nawet zestawy szerokopasmowe w odgrodzie przekrocza 200zl
Chyba ze masz porozbiorkowe glosniki i chcesz zrobic cos na ksztalt zestawow montowanych onegdaj w malych samochodach przez pewna czesc mlodzierzy ?
Tak , czy inaczej trzymam kciuki
POZdr