wszystkich forumowiczów. Myślę, to dobry ruch z mojej strony, że odważyłem się wstąpić w szeregi tak zacnego towarzystwa.Z forum zetknąłem się stosunkowo nie dawno, natomiast każda praca z drewnem sprawiała mi przyjemność od zawsze.Mam 58 lat, mieszkam na Mazowszu obecnie nie pracuję.Z wykształcenia technik mechanik samochodowy a zainteresowanie stolarstwem może... po dziadku ?