Otworzyli dla nas forum
Byśmy mogli zrobić w domu,
Lub w garażu czy w warsztacie
Fajne rzeczy Mamie, Tacie,
Żonie, Synom i też Córkom,
Ciociom, Dziadkom no i Wujkom,
Wszystkim wkoło coś z drewienka
No bo wiedza tu jest wielka.
Majstry chętnie pomagają
Swoją wiedzę na tu dają
Objaśniają jak na tacy
By suwenir wyszedł cacy
Jarek z Lidką to zaczęli
Później inni to przejęli
Tak więc drodzy Przyjaciele
Podziękujmy za tak wiele
Za natchnienie i Ich pracę
Byśmy mogli działać w stolarce

Ps. Tak się właśnie wazelinuje
