Witam Wszystkich,
Mam na imię Krzysztof, stolarstwem zajmuję się hobbystycznie od kilku lat. Pierwszą rzecz zrobiłem wspólnie z ojcem 20 lat temu - była to boazeria w dwóch pokojach. Od tamtego czasu zawsze coś dłubię

Po studiach (2006) zająłem się fotografią zawodowo. Posiadałem własną firmę, robiłem mnóstwo fajnych zdjęć m.in. na planach filmowych jako fotosista. Po 10 latach ciężkiej pracy wypaliłem się i w tym roku odszedłem z fotografii. Postanowiłem spróbować sił w stolarstwie. Obecnie nie posiadam warsztatu ani wymarzonych super narzędzi typu Felder K700. W szafie mam zestaw podstawowych rzeczy: wyrzynarki, frezarki, wiertarki, dłuta, ściski itp. Powoli coś dokupuję i jakoś idzie. Obecnie dużo się uczę nowych rzeczy, pomagam zaprzyjaźnionemu stolarzowi.