Witam forumowiczów. Hobbystycznie o jakiegoś czasu bawię się w drewnie. Jednym z pierwszych dzieł jakie wykonałem to własne schody bukowe i brama choć to bardziej metaloplastyka, jest też wiata. Obecnie chciałbym rozbudować trochę "zabawki" do warsztatu, wiec na pewno będę pytał co gdzie jak i najlepiej... Pozdrawiam wszystkich