Witam serdecznie,
Planuje zbudować dwie szuflady pod schodami.
Coś takiego:

z płyt MDF 18mm, które mają jeździć na takich suwnicach i kółkach:

Trzy suwnice na szuflade + 4 kółka.
Oto mój projekt na papierze z wymiarami w mm:

Moje pytanie to jak połączyć te płyty ze sobą?
Posiadam takie wkręty:

Łatwo można wygoglować: Wkręty WURTH assy 4x50.
To ponoć połączenie konfirmatów z wkrętem.
Myślę nad kołkami + właśnie te wkręty, ale niejednokrotnie słyszałem opinię, że kołki to przesada.
Co Wy na to?