fajnie że się Wam podoba

co do wymiaru to są duże ale dokładnie zmierzę dziś i podam dokładne wymiary
co do kleju to zwróć uwagę na filmie na scenerię gdy kleję

klejenie i wykonczenie robiłem w ciepłym domku na stoliku kawowym

jedynie prowadnice kleiłem na pilarce ale to też materiał był ciepły przyniesiony z domu i od razu do domu odniesiony spowrotem żeby skleił a nie zamarzł

a wtedy jeszcze temp była ok 2 na plusie
Rysunek mogę wysłać na maila jak chcesz (podaj na pw) ale to na szybko narysowane w paincie, obrazek wklejony do worda i wydrukowany
a co do oleju z ogórków

to kiedyś dostałem na próbę od zaprzyjaźnionej firmy na spróbowanie

jest to olej do blatów ( ma bardzo przyjemny zapach

) był w dużym pojemniku kilku litrowym i jest cholernie drogi, a jak dostawałem to akurat kończyły się ogórki na zagrychę to słoik się przydał

nazwy niestety nie pamietam , ale oprócz tego że nie śmierdzi to jest całkowicie bezbarwny - drewno po nim nie ciemnieje
Krzysiu
4853

na mróz najlepsza jest pozytywna energia wewnętrzna

i szkoda że nie byłeś moim nauczycielem w szkole bo z ocenami od Ciebie to pewnie osiągnąłbym nowy poziom bycia magistrem, profesorem, inżynierem itd.
