Z Twojego wpisu wynika , jakbyś był pewien tego co piszesz . Zresztą nie bardzo rozumiem , co tu się zaczyna dziać . Jeden przypieprza się do mnie , drugi do Speca . Macie jakiś problem z tym, że mamy chęci dzielić się z Wami naszą wiedzą i bezinteresownie pomóc ? Jakaś masakra ,
Osobiście sobie odpuszczę to forum na jakiś czas , szkoda zachodu .