Trochę dzisiaj pomajstrowałem zaczynając od zrobienia sanek bhp inaczej nie widzę możliwości robienia tych nacinek. Wyszły nie najgorsze aczkolwiek szczyt moich marzeń to to nie jest.
Zacząłem ciąć skosy na ukośnicy ale to nie jest precyzyjne narzędzie.

Po wrzuceniu na piłę wyszło zdecydowanie lepiej.
Pytanie brzmi jak połączyć obudowę póki? Kupiłem lamelki w rozmiarze 0 i będę próbował tego jednak obawiam się, że obudowa 5cm i 4,5cm lamelki nie będą dobrym połączeniem. Trzeba to przetestować na próbnym kawałku.