Przecież w temacie nie chodzi o to, że jarek pracuje tym czy tamtym- ja też go podziwiam za to co osiągnął i pozytywnie zazdroszczę jak oglądam jego warsztat i narzędzia. Tu nie o to chodzi. Główny problem jest taki, że na początku jak przykładowo forum się dopiero rozkręcało jarka było wszędzie pełno, witał nowych użytkowników, odpisywał, uczestniczył w życiu forum (Lidka też), a teraz doprosić się o nic nie można, nie odpowiada na pytania itd. W tym temacie też milczy- po co w ogóle pokazywał trailer??? Ludzie widzieli zapowiedź tego filmu i zwyczajnie na niego czekają. Czy tak ciężko wejść w ten temat i napisać kilka słów- słuchajcie, temat nie wypalił i film się nie ukaże???. Tylko tyle, bez tłumaczenia czy to chodzi o pieniądze, czy z Rybackim się pokłócili, czy po prostu film nie spełnia oczekiwań itd. itp. Najlepiej olać.