Dodaj ortopeda u jankesow na emeryturze. No z deczka w podziwie jestem.
Ale przyznaj Ami ze mimo iz masz swoje sprzety pod siebie robione czasem brakuje gornej polki?
Jakbys mial takiego martina do pilowania to cialbys na nim? Popatrz na zdjecie pilaty kolesia, mimo iz wiem ze mam lepszy sprzet jednak brakuje mnie swoich smakow. Ciezko to wyjasnic bo za cholera zdaje sobie sprawe z wartosci swojego sprzetu, mimo wszystko patrze na pilare kolesia i sie slinie.
I nie znam tej firmy co ma koles ma sprzety! LAGUNA ? Kojarzysz ja ? I stol podcisnieniowy.
Zeby tak dotrwac do emerytury, nie dostac nowotworu, nie zdechnac z glodu i nie dostac wrzodow. I na spokojnie sobie robic jak koles wnukow... to takie male skromne marzenie... jednak na razie mam kuny to chyba nic z tego nie wyjdzie
