Strona główna
Pomoc
Szukaj
Wiadomości
Recents
Kalendarz
Galeria zdjęć
Zaloguj się
Rejestracja
Show posts:
Recents
.
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.Czy dotarł do Ciebie
email aktywacyjny?
26 Czerwca 2026, 15:35:07 czas Polski
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Forum Domidrewno
»
Hyde Park Domidrewno
»
I zlot forum DiD
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony:
1
...
9
10
11
[
12
]
13
14
15
...
29
Do dołu
Autor
Wątek: I zlot forum DiD (Przeczytany 54099 razy)
kozio
Gość
Odp: I zlot forum DiD
«
Odpowiedź #165 dnia:
10 Lipca 2017, 18:06:28 czas Polski »
Ja się po pijaku narzędzi nie tykam
i po walizkę nie idę...
Zapisane
SpecPiotr
Hero Member
Wiadomości: 4814
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: I zlot forum DiD
«
Odpowiedź #166 dnia:
10 Lipca 2017, 18:16:37 czas Polski »
Po walizkę powiedział
Prawda taka, że na libacje się nie nastawiam. Po pierwsze jadę z Rodzinką. Po drugie w sobotę kajaki. Po trzecie w niedzielę powrót.
Ale usta na pewno zamoczę
Zapisane
Samo sie nie zrobi ale mogłoby sie samo wnosić.
meridox
Gość
Odp: I zlot forum DiD
«
Odpowiedź #167 dnia:
10 Lipca 2017, 18:17:32 czas Polski »
Cytat: kozio w 10 Lipca 2017, 18:06:28 czas Polski
Ja się po pijaku narzędzi nie tykam
i po walizkę nie idę...
no to tylko została trzecia opcja
podawanie piwa
Zapisane
stachmiesz
Hero Member
Wiadomości: 1273
Ocena +0/-0
Lajf is brutal end ful of zasadzkas
View Gallery
Odp: I zlot forum DiD
«
Odpowiedź #168 dnia:
10 Lipca 2017, 19:29:56 czas Polski »
Cytat: SpecPiotr w 10 Lipca 2017, 18:16:37 czas Polski
usta na pewno zamoczę
Zapisane
meridox
Gość
Odp: I zlot forum DiD
«
Odpowiedź #169 dnia:
10 Lipca 2017, 20:08:22 czas Polski »
Stachu nie chichocz tu tylko chciałem Ci powiedzieć że nawet Stówki tam drogi nie masz a na liście Cię nie widzę
Zapisane
kozio
Gość
Odp: I zlot forum DiD
«
Odpowiedź #170 dnia:
10 Lipca 2017, 20:34:18 czas Polski »
Przyjechali blaty
Hura!!!
Jutro się więc za nie łapię. Może w piątek się już rano pojawię.
Zapisane
sgt_raffie
Gość
Odp: I zlot forum DiD
«
Odpowiedź #171 dnia:
10 Lipca 2017, 20:47:30 czas Polski »
Przyjeżdzaj, przyjeżdzaj...my już walczymy
a poza tym cytat " kto jest tym baranem??"
«
Ostatnia zmiana: 10 Lipca 2017, 20:49:15 czas Polski wysłana przez sgt_raffie
»
Zapisane
Fulicarius
Gość
Odp: I zlot forum DiD
«
Odpowiedź #172 dnia:
10 Lipca 2017, 20:48:29 czas Polski »
A jak!
Zapisane
stachmiesz
Hero Member
Wiadomości: 1273
Ocena +0/-0
Lajf is brutal end ful of zasadzkas
View Gallery
Odp: I zlot forum DiD
«
Odpowiedź #173 dnia:
10 Lipca 2017, 20:56:28 czas Polski »
Mery, moja od piątku na weekend najęła już dawno łajbę na Mazurach. A ja w czarnej dupie z robotą. Wczoraj zalałem szlanki, dziś murowalem słupki pod taras. Deszcz przeszkodził...
Zapisane
SpecPiotr
Hero Member
Wiadomości: 4814
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: I zlot forum DiD
«
Odpowiedź #174 dnia:
10 Lipca 2017, 21:01:25 czas Polski »
Przeczytałem, że zalałeś szkLanki i dziwiło mnie dlaczego się dziwisz, że są opóźnienia
Dobra nie wnikajmy w moją psychikę.
No dobra. Kto na zdjęciu ? Jednego ancymona kojarze
Zapisane
Samo sie nie zrobi ale mogłoby sie samo wnosić.
marcin6391
Hero Member
Wiadomości: 2374
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: I zlot forum DiD
«
Odpowiedź #175 dnia:
10 Lipca 2017, 21:05:45 czas Polski »
Siedzą przy jednym stole a gadają poprzez czat forumowy ....
Zapisane
SpecPiotr
Hero Member
Wiadomości: 4814
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: I zlot forum DiD
«
Odpowiedź #176 dnia:
10 Lipca 2017, 21:10:56 czas Polski »
A Wy tam kinder bueno do piwa zagryzacie
Zapisane
Samo sie nie zrobi ale mogłoby sie samo wnosić.
Fulicarius
Gość
Odp: I zlot forum DiD
«
Odpowiedź #177 dnia:
10 Lipca 2017, 21:13:23 czas Polski »
Kinder bueno czeka już na Ciebie
Zapisane
SpecPiotr
Hero Member
Wiadomości: 4814
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: I zlot forum DiD
«
Odpowiedź #178 dnia:
10 Lipca 2017, 21:23:06 czas Polski »
Kobita tez widzę zadowolona, że faceci w laptopach siedzą
Zapisane
Samo sie nie zrobi ale mogłoby sie samo wnosić.
marcin6391
Hero Member
Wiadomości: 2374
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: I zlot forum DiD
«
Odpowiedź #179 dnia:
10 Lipca 2017, 21:42:25 czas Polski »
Jesli tak ma wyglądać formuła zlotu, to ja .....
chyba zostawiłem żelazko na gazie ...
Zapisane
Drukuj
Strony:
1
...
9
10
11
[
12
]
13
14
15
...
29
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Forum Domidrewno
»
Hyde Park Domidrewno
»
I zlot forum DiD