Strona główna
Pomoc
Szukaj
Wiadomości
Recents
Kalendarz
Galeria zdjęć
Zaloguj się
Rejestracja
Show posts:
Recents
.
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.Czy dotarł do Ciebie
email aktywacyjny?
23 Czerwca 2026, 18:31:23 czas Polski
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Forum Domidrewno
»
Przedstaw się na Domidrewno
»
Drogie Koleżanki oraz Koledzy, witam was oto ja, Adek
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
2
3
Do dołu
Autor
Wątek: Drogie Koleżanki oraz Koledzy, witam was oto ja, Adek (Przeczytany 4676 razy)
anek600
Newbie
Wiadomości: 27
Ocena +0/-0
View Gallery
Drogie Koleżanki oraz Koledzy, witam was oto ja, Adek
«
dnia:
01 Marca 2017, 16:05:52 czas Polski »
Chciałbym się przedstawić, nazywam się Adrian i piszę do was z województwa podlaskiego a dokładniej mówiąc spod Białegostoku, moje hobby czyli stolarstwo uprawiam z większym lub mniejszym rezultatem od dwóch miesięcy i jestem póki co na etapie robienia skrzynek oraz podstawek z klejonki dla rodzinny czy też dziewczyny lub ogólnie prostych prac które nie wymagają użycia grubościówki czyli deski tylko przygotowane
ale na wszystko przyjdzie pora i pieniądze, jestem poza tym miłośnikiem sprzętu audio akwarystki fotografii i samochodów dlatego jeżdżę Hondą, pozdrawiam was serdecznie z początkiem marca
Zapisane
arecki1338
Gość
Odp: Drogie Koleżanki oraz Koledzy, witam was oto ja, Adek
«
Odpowiedź #1 dnia:
01 Marca 2017, 16:25:23 czas Polski »
Pierwszy
witaj Adrian i powodzenia.
Zapisane
stachmiesz
Hero Member
Wiadomości: 1273
Ocena +0/-0
Lajf is brutal end ful of zasadzkas
View Gallery
Odp: Drogie Koleżanki oraz Koledzy, witam was oto ja, Adek
«
Odpowiedź #2 dnia:
01 Marca 2017, 16:44:27 czas Polski »
Witaj
Zapisane
Sebastian.P
Hero Member
Wiadomości: 756
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Drogie Koleżanki oraz Koledzy, witam was oto ja, Adek
«
Odpowiedź #3 dnia:
01 Marca 2017, 16:48:01 czas Polski »
Witaj
Zapisane
sgt_raffie
Gość
Odp: Drogie Koleżanki oraz Koledzy, witam was oto ja, Adek
«
Odpowiedź #4 dnia:
01 Marca 2017, 18:31:54 czas Polski »
Cześć Adrianie! Widzę, że Kerry będzie musiał grzebać głębiej tym razem bo na klasyczne pytania odpowiedziałeś
.
Jaka Honda? S2000? Też jestem miłośnikiem samochodów (szczególnie japońskich).
Zapisane
anek600
Newbie
Wiadomości: 27
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Drogie Koleżanki oraz Koledzy, witam was oto ja, Adek
«
Odpowiedź #5 dnia:
01 Marca 2017, 19:21:09 czas Polski »
haha nie niestety nie ale nie powiem, marzę o niej, no jak bym miał na s2000 to i na grubościówkę na starcie też :p accord VI generacji, to co łączy eske z moją acco to tylko system V-tec
:p
Zapisane
meridox
Gość
Odp: Drogie Koleżanki oraz Koledzy, witam was oto ja, Adek
«
Odpowiedź #6 dnia:
01 Marca 2017, 19:45:18 czas Polski »
Witaj na forum
Zapisane
krzyś48
Hero Member
Wiadomości: 4376
Ocena +23/-18
View Gallery
Odp: Drogie Koleżanki oraz Koledzy, witam was oto ja, Adek
«
Odpowiedź #7 dnia:
01 Marca 2017, 21:54:00 czas Polski »
No dobra hobby znamy,a czym na co dzień się zajmujesz
Miło powitać
Pozdrawiam
Zapisane
anek600
Newbie
Wiadomości: 27
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Drogie Koleżanki oraz Koledzy, witam was oto ja, Adek
«
Odpowiedź #8 dnia:
01 Marca 2017, 22:51:42 czas Polski »
Na co dzień zajmuję się lutowaniem urządzeń które sterują np. piecami na paliwo stałe w naszych domach(drewno, węgiel, miał, pelet itp.),na gaz, kolektory słoneczne, stacje przesyłowe gazu oraz ich przeliczniki, tak mniej więcej, nic ciekawego :p
Zapisane
mily68
Gość
Odp: Drogie Koleżanki oraz Koledzy, witam was oto ja, Adek
«
Odpowiedź #9 dnia:
01 Marca 2017, 22:57:44 czas Polski »
Cześć
Zapisane
kozio
Gość
Odp: Drogie Koleżanki oraz Koledzy, witam was oto ja, Adek
«
Odpowiedź #10 dnia:
01 Marca 2017, 23:10:17 czas Polski »
Powitać.
Hondą powiadasz...
To mi daleko do pasji do motoryzacji.
Zapisane
m_kola
Gość
Odp: Drogie Koleżanki oraz Koledzy, witam was oto ja, Adek
«
Odpowiedź #11 dnia:
02 Marca 2017, 07:07:04 czas Polski »
Cytat: kozio w 01 Marca 2017, 23:10:17 czas Polski
To mi daleko do pasji do motoryzacji.
Spoko, mogło być gorzej. Zawsze mogłeś kupić Multiplę zamiast Doblo :/
Witaj!
Zapisane
SpecPiotr
Hero Member
Wiadomości: 4814
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Drogie Koleżanki oraz Koledzy, witam was oto ja, Adek
«
Odpowiedź #12 dnia:
02 Marca 2017, 07:13:42 czas Polski »
Co się internet tej multipli tak czepił ? Bardzo wygodnie się jeździ.
Witam
Zapisane
Samo sie nie zrobi ale mogłoby sie samo wnosić.
m_kola
Gość
Odp: Drogie Koleżanki oraz Koledzy, witam was oto ja, Adek
«
Odpowiedź #13 dnia:
02 Marca 2017, 07:27:45 czas Polski »
Cytat: SpecPiotr w 02 Marca 2017, 07:13:42 czas Polski
Bardzo wygodnie się jeździ
Może i tak ale ile trzeba się nie szanować żeby do niej wsiąść!
Zapisane
SpecPiotr
Hero Member
Wiadomości: 4814
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Drogie Koleżanki oraz Koledzy, witam was oto ja, Adek
«
Odpowiedź #14 dnia:
02 Marca 2017, 07:31:51 czas Polski »
Nie nie. Chciałeś powiedzieć "jak bardzo trzeba przejmować się tym co ludzie powiedzą by przedkładać wygląd nad komfort".
Zapisane
Samo sie nie zrobi ale mogłoby sie samo wnosić.
Drukuj
Strony: [
1
]
2
3
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Forum Domidrewno
»
Przedstaw się na Domidrewno
»
Drogie Koleżanki oraz Koledzy, witam was oto ja, Adek