25 Czerwca 2026, 23:30:00 czas Polski

Autor Wątek: Lakier połysk  (Przeczytany 3780 razy)

Offline skoop

Odp: Lakier połysk
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Kwietnia 2017, 15:16:09 czas Polski »
A może jeszcze raz zaimpregnować? Np. Vidaronem półmat, w wersji bezpodkładowej? Dostępny jest w puszce 750 ml i kosztuje chyba coś około 20 zł, także zbytnią ofiarą autor by się nie wykazał. Chętnie poczytam koledzy co sądzicie o takim pomyśle.