AMI robi na razie mlodym ale jak wywali witrynke, zatrudni operatora na cama i foto, grafika i kolesi od reklam z playa to i wiory pchnie bez wiekszego problemu jako ekologiczna podsypke dla krolikow i zaloze sie ze meri kupi te wiory dla swojego krolika

AMI jakby sprzedawal to my bysmy glodem przymierali
