Hej,
temat może trochę mylący, bo wiem jak obliczyć metr3.
Już tłumaczę o co mi chodzi. Otóż mam wycięte sosny i chce je oddać do tartaku żeby zrobili mi z tego belki (będę stawiał wiatę). W tartaku biorą ~150zł za metr sześcienny. Pytanie- czy to metr sześcienny gotowych belek? czy może tych jeszcze nie obrobionych bali?. Jeśli tak to raczej powinien być metr przestrzenny???.
Jak będę w tartaku to się dokładnie dopytam, ale może Wy macie jakieś doświadczenie w tym temacie i mi pomożecie.