Witam w moim pierwszym poście. Ponieważ muszę odnowić i dokompletować mój warsztacik chcę kupić ukośnicę do 1000zł. Absolutnym priorytetem, którym się kieruję jest dokładność i powtarzalność urządzenia. Czyli po prostu doradźcie mi na bazie własnych doświadczeń która ukośnica jest najdokładniejsza w tym budżecie. No i warunek nr 2 musi mieć koniecznie posuw. Na razie moim faworytem /na podstawie teoretycznych informacji/ jest Metabo KGS 216M ale może jest coś lepszego do tysiaka?!. Pozdrawiam, hej.