Hej

No przedstawienie się było trochę pomiędzy wierszami

wiecie, że:
-jestem dziewczyną
-jestem z Łodzi
-nie znam się w ogóle na stolarce
-mam coś wspólnego z kawiarnią

nie jest moja, ale spokojnie kawę i ciastko (boskie) mogę załatwić

myślę, że póki co wystarczy

Dzięki za wszystkie odpowiedzi, w międzyczasie udało mi się znaleźć blaty pasujące wymiarowo i to nie tak drogo.
Problem mam teraz tylko z nogami, ponieważ muszą być toczone - najlepiej coś takiego, jak na obrazku, ale jestem też gotowa na drobne odstępstwa od projektu. Gdzie najlepiej napisać - tu czy może gdzieś indziej, aby znaleźć dobrą duszyczkę, która by się podjęła?
A no i niestety data sierpniowa (początek) to must.
