m_kola - dlaczego miałbym zamykać wątek? Umiejętność rozmawiania na różne tematy (a różne wątki się na tym sympatycznym forum pojawiają) jest domeną osób dojrzałych. A ponadto dorośli mężczyźni powinni się również umieć spierać i bronić swoich racji bez obrażania się. Gdyby sporów nie było, wiało by nudą na tym ziemskim padole

Jasne, że lepiej to robić przez telefon, przy obiedzie, albo przy piwku, niż na internetowym forum, ale akurat temat dotyczył internetowego znaleziska, więc rzuciłem do obejrzenia i ew. przemyślenia.
Zaproponowana opowieść cenionego stolarza o swoim życiu daleka była od indoktrynacji, którą tu w dyskusji od razu niektórzy oponenci insynuują...
Kto obejrzał, ten obejrzał. A wrażenie mam takie, że wypowiedzieli się tu pewnie w większości ludzie, którzy z materiałem się nie zapoznali.
PS: (choć można znaleźć analogię do...

)
