TTI ma przedstawicielstwo w Polsce - handluja glownie Ryobi i powoli wchodzi Milwaukee, to moze jak im bedzie dobrze szlo, to wprowadza i Ridgid.
Swoja droga ciekawi mnie pozycjonowanie narzedzi Ryobi na naszym rynku. Udaja, ze sa polka wysoka-amatorska, nizsza-pro (przynajmniej cenowo), podczas gdy, moim zdaniem, leza na tym samym poziomie co np czerwony Meec Juli.