Listopad 20, 2019, 11:09:33 am

Autor Wątek: Elektronarzędzia AEG Powertool  (Przeczytany 11552 razy)

Offline bezgitary

• Jr. Member
  • **
Odp: Elektronarzędzia AEG Powertool
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 28, 2016, 16:56:45 pm »
Mam takie pytanie. Posiadam wkretarkę bs14g2 z baterią nicd. Chciałbym kupić zakrętak udarowy Bss18c, ale wszędzie podane jest, że on posiada baterie li-ion. Czy baterie od mojej wkrętarki pasowałyby do zakrętaka?

Offline mefiu

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 28, 2016, 20:13:18 pm »
Mam takie pytanie. Posiadam wkretarkę bs14g2 z baterią nicd. Chciałbym kupić zakrętak udarowy Bss18c, ale wszędzie podane jest, że on posiada baterie li-ion. Czy baterie od mojej wkrętarki pasowałyby do zakrętaka?
Bs14 to 14 voltow. Bss18 to 18 voltow. Czyli nie beda pasowaly.

Offline bezgitary

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 30, 2016, 05:35:41 am »
Aa. Ok, dzięki ;)

Offline balonet

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 30, 2017, 09:36:28 am »
Z AEG posiadam (co prawda dopiero od 4 miesięcy) ukośnicę PS 254 L ale po tak krótkim czasie użytkowania mogę powiedzieć że kupiłbym ją po raz drugi. 

A jak dziś oceniasz ukośnicę AEG?

Offline alucha

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 08, 2018, 08:48:10 am »
dopiero zaczynam przygodę ze sprzętem tej marki ale jak na razie bez zastrzeżeń, solidnie wykonane, poręczne, nie widać żadnych niedoróbek, stosunek ceny do jakości ok

Offline krzyś48

• Hero Member
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 08, 2018, 10:47:08 am »
dopiero zaczynam

My zaczynaliśmy...
4)Krok kolejny to wpis w dziale http://forum.domidrewno.pl/przedstaw-sie-na-did/. Kilka słów o sobie w zupełności wystarczy, a innym forumowiczom zdecydowanie pomoże to odnaleźć na forum snycerza, tartacznika, operatora CNC itp.

;)

Offline marpiko

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 27, 2018, 16:23:23 pm »
odkopuję, co myślicie o ich serii 18V, warto? JEstem ciekaw jak spisują się przy niżzych temperaturach, sprzęt który posiadam niestety jak są mrozy nie zawsze sobie radzi

Offline TomeczekBBS

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 13, 2018, 13:57:33 pm »
Ja mam kilka narzędzi z tej marki: wyrzynarkę, szlifierkę, wkrętarkę, no i jakieś tam wiertła itd. Pracuję na nich prawie dwa lata i jestem zadowolony. Baterie są fajne, bo trzymają przyzwoicie. Plątanina kabli na podłodze to najgorsze, co może się przytrafić przy mojej pracy dzięki akumulatorom problem znika. A doprowadzało mnie to zawsze do białej gorączki. A co do warunków to radzą sobie świetnie w niskich temperaturach

Offline Marko90

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 28, 2019, 17:12:39 pm »
jeśli chodzi o AEG to nie trzeba ich specjalnie reklamować, bo są reklamą samą w sobie. U siebie w firmie od kilku lat używam tylko aeg bo do tej pory nigdy się na ich sprzęcie nie zawiodłem. Mają dobrą moc, są super jakościowo zbudowane i przede wszystkim cena też jest konkurencyjna. Ważą niewiele i są bezprzewodowe, więc wszędzie się je użyje. Moje chłopaki też je zachwalają.

Offline TomeczekBBS

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 19, 2019, 20:34:50 pm »
No dokładnie! Mi kiedyś wkrętarka aeg spadła przy pracy z pierwszego piętra i tylko się porysowała, a uderzyła w beton, więc wykonane też są porządnie.

Offline Marko90

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 27, 2019, 17:43:49 pm »
ja mam praktycznie same sprzęty aeg u siebie i nie bez powodu. Są one bardzo wytrzymałe, szczególnie te z bezszczotkowym silnikiem, są one lżejsze od tych zwykłych, solidnie zbudowane i mają dobrą moc jak na elektronarzędzia, akumulatory też bardzo długo pracują a faktycznie cenowo kilka złotych zostaje Ci w kieszeni