Styczeń 26, 2020, 03:01:13 am

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - magda_woodwork

Strony: [1]
1
Rozmawialiśmy z Panią na infolinii producenta DREWNOCHRON. Niestety nie była w stanie udzielić nam konkretnej informacji. Powiedziała ze potwierdzi z technologami w firmie. Niestety do tej pory bez odpowiedzi  :( w karcie charakterystyki znalazłam numer alarmowy producenta, niestety tez nie odpowiada. Pozostaje nam od poniedziałku wrócić do bombardowania telefonami infolinii DREWNOCHRONU.

Jeśli chodzi o dalsze kroki prawne to będziemy je podejmować, ale sprawa będzie się ciągnęła miesiącami. My jednak chcielibyśmy cieszyć się domkiem w nadchodzącym sezonie. 

Będę oczywiście informowała o postępach w sprawie.

2
Witam Forumowiczow,

Od miesiaca jestem posiadaczem nowego domku letniskowego z drewna.
Zatrudnilam "fachowcow" aby zaimpregnowali domek z zewnatrz i wewnatrz. Prosze wyobrazic sobie moje zdziwienie gdy przyjechalam sprawdzic postep prac i okazalo sie ze panowie pomalowali mi wnetrze domu impregnatem Drewnochron Grunt R Impregnat Bezbarwny   (http://drewnochron.pl/Produkty/Impregnaty/Impregnat-Grunt-R)
Preparat ten moze byc stosowany tylko na zewnatrz i nie jest przeznaczony do pomieszczen gdzie przybywaja ludzie. Jestem zalamana. Nie wiem co robic. Czy w gre wchodzi tylko wymiana calej boazerii? Czy moze jest jakis inny sposob zeby pozbyc sie tego impregnatu? Moze istnieje mozliwosc pokrycia go czyms co zminimalizuje jego negatywny wplyw w pomieszczeniach?

Bardzo prosze o rady co moge zrobic w tej sytuacji.
Jestem zalamana. Wymiana calej boazerii to koszt ponad 10000 zl.

Z gory dziekuje za wszelkie sugestie.

Strony: [1]