Wrzesień 25, 2020, 18:10:48 pm

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - agnesik12

Strony: [1]
1
Drewno lite - liściaste / Odp: plastry drewna
« dnia: Grudzień 15, 2015, 19:36:53 pm »
krit6 poddałeś mi całkiem ciekawy pomysł na inny stolik z wykorzystaniem żywicy. Ale ten z plastrów chyba bym wolała nie pokrywać żywicą.

Szukam na forum o stabilizacji ale nie mogę znaleźć. Czy moglibyście mi podpowiedzieć gdzie tego szukać? ::)

2
Drewno lite - liściaste / Odp: plastry drewna
« dnia: Grudzień 15, 2015, 14:47:18 pm »
Przepraszam za takie nieprzyzwoite zachowanie! Dziękuję kerry za ostrzeżenie. Dobrze że zdążyłam  8) Oczywiście z tym przedstawianiem. Jakoś nie przyszło mi do głowy. Ale na szczęscie już naprawiłam swój błąd.

Przeczytałam dużo ciekawych odpowiedzi. Muszę to przetrawić w wolnej chwili. I jakoś ogarnąć. Ba jak na razie to wszystko brzmi bardzo tajemniczo i nic z tego nie rozumiem. :o

A zrobienie takiego stolika wydawało mi się takie proste.


3
Przedstaw się na Domidrewno / Odp: witam,
« dnia: Grudzień 15, 2015, 14:43:55 pm »
Witajcie,

Dziękuję za miłe przyjęcie. Na co dzień najcięższy zawód świata housemanager. Trzy córy. Dwa koty. Dwadzieścia rybek. I mąż. No i ogród. Moja ogromna pasja.

4
Przedstaw się na Domidrewno / witam,
« dnia: Grudzień 15, 2015, 13:25:08 pm »
Witajcie,

Mieszkam w województwie łódzkim. W drewnie nigdy nie robiłam. Obecnie poszukuję rozwiązań do mojego ogrodu. Siedziska, ławy, stoliki.... Mam nadzieję że pomożecie mi w realizacji moich marzeń....

5
Drewno lite - liściaste / plastry drewna
« dnia: Grudzień 15, 2015, 12:27:59 pm »
Witajcie,

Trafiłam tutaj bo chciałabym zrobić sobie ogrodowy stolik z plastrów drewna. Grubość około 4- 5 cm. Średnica od 15-35 cm.  Dopóki przypadkiem nie otworzyłam wątku na tym forum o plastrach dębowych nie miałam pojęcia że takie plastry będą pękać :(

Proszę doradźcie mi z jakiego drewna najlepiej takie plastry kupić. Czy można je czymś zabezpieczyć w warunkach domowych oczywiście aby jednak nie pękało. Albo chociaż zminimalizować pękanie.

Stolik byłby złożony z wielu plastrów sklejonych razem. Szukałam kleju stolarskiego do stosowania na zewnątrz. Dobry trop?

Pozdrawiam,
Agnieszka

Strony: [1]