Październik 22, 2018, 01:07:14 am

Autor Wątek: Witam wszystkich.  (Przeczytany 96 razy)

Offline oldgringo

• Newbie
  • *
Witam wszystkich.
« dnia: Maj 16, 2018, 14:08:22 pm »
Cześć,
Mam na imię Marcin i mieszkam w Warszawie. Do profesjonalnego(mam nadzieję) stolarstwa wracam po ponad 20-letniej przerwie. Pod koniec lat 90-tych miałem warsztat stolarski, gdzie robiłem głównie mdf lakierowany i blaty akrylowe z SSV, wtedy był na to straszny boom. Przez ostatnie lata działałem głównie hobbystycznie, ale zawsze chciałem wrócić do stolarki. Teraz zamierzam zająć się głównie drewnem + płyta stolarska, ewentualnie jakiś fornir. Na razie organizuję mini warsztat w 30 metrowym garażu, bo właśnie kończę budowę domu i od lipca zacznę robić wszystkie meble do domu. A potem przeniosę się do czegoś bardziej wygodnego. Właśnie zamawiam pilarkę Scheppach Precisa 6.0 z podcinakiem + wszystkie rozszerzenia. Jak przyjdzie, to nagram filmik z montażu i wrzucę na Tubkę. Sprzęt to bardzo zacny, chińskich rączek na oczy nie widział. Wszystko made in Germany. Ostatnio miałem okazję testowania kilku urządzeń Scheppacha, ale tylko tych zrobionych i testowanych w Niemczech. Na forum zaglądam głównie po to, by poczytać recenzje sprzętu, ale chętnie podzielę się też wiedzą, oczywiście jeśli jakaś jeszcze została, bo 20 lat to przepaść jest.

Pozdrawiam
Marcin

Offline tomekz

• Hero Member
Odp: Witam wszystkich.
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 16, 2018, 14:51:53 pm »
Witaj - wilka ciągnie do lasu . Powodzenia  :)