Lipiec 15, 2018, 21:19:27 pm

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Sklepy branżowe / megasklep.net - ktos zna?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Chaczins dnia Czerwiec 27, 2018, 08:55:27 am »
Hej,
zna ktoś z was ten sklep? macie jakieś doświadczenia?

https://megasklep.net/
2
Sklepy branżowe / Odp: Carinet - ściema i oszustwo?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez whiteBT dnia Czerwiec 25, 2018, 10:27:09 am »
Ciąg dalszy a właściwie pozytywne zakończenie - nowa, fabrycznie zapakowana maszyna dojechała w terminie wskazanym przez sprzedawcę. Także sprawa załatwiona, szkoda, że nie od razu w ten sposób.
pzdr W.
3
Sklepy branżowe / Odp: Carinet - ściema i oszustwo?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Norberto dnia Czerwiec 19, 2018, 23:44:03 pm »
Przepraszam za ot i dziękuję za odpowiedź. Info o nierzetelnej firmie trafne i zawsze mile widziane. Trzymam kciuki za nowy sprzęt i daj znać co i jak. Pozdrawiam
4
Sklepy branżowe / Odp: Carinet - ściema i oszustwo?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez whiteBT dnia Czerwiec 19, 2018, 19:56:07 pm »
Wiesz co, myślę, że zgrabniej z Twojej strony byłoby zadać to pytanie na PW bo robi się OT. Ale skoro tutaj to już Ci odpowiadam. Wyciągnąłem temat mojego zawodu bo w tym wątku chciałem, tak "po drugie", poruszyć kwestię m.in. takiego zagadnienia jak odpowiedzialność za to co się robi w odniesieniu do sprzedających czy handlarzy - zwał jak zwał. Jeśli w mojej pracy odwalałbym lipę i cwaniactwo to kończyłoby się to źle. Ja sobie nie mogę na to pozwolić i tego samego wymagam od innych. I może dlatego ogólnie pojęte dziadostwo rusza mnie na tyle, że poruszam je i mówię o nim publicznie (co nie wszystkim się podoba), przy okazji zaoszczędzając, mam nadzieje, innym Kolegom rozczarowań związanych z zakupami. Poza tym, kwestie biznesowe w szeroko pojętym "świecie drewna" mam w nosie, zwłaszcza w tej sytuacji i nie musze załatwiać spraw po cichu
W moim poście nie ma ani krzty zarozumialstwa, kto wie lub domyśla się co miałem na myśli, zrozumie. Mam nadzieję, że zaspokoiłem Twoją ciekawość.
PS. nie zauważyłem, żeby lekarze często wyciągali wątek swojego zawodu a mam z nimi czasami do czynienia.
Ze swojej strony temat "mnie" zamykam, bo nie o tym jest to forum.

A tak w temacie, to "nowa" maszyna, zgodnie z obietnicą Carinet.pl ma przyjechać jutro. Stay tuned i pzdr.W
5
Sklepy branżowe / Odp: Carinet - ściema i oszustwo?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Norberto dnia Czerwiec 17, 2018, 13:10:09 pm »
"Jestem lekarzem z dwoma specjalizacjami, zakochanym od lat w drewnie, każdej jego postaci i formie."


Witam whiteBT przepraszam że nie na temat ale zapytam: dlaczego lekarze mają obsesję na punkcie swojego zawodu i muszą podkreślać  kim są? Nie pisze tego złośliwie tylko z racji swojego zawodu często się z tym spotykam, nie ma tego w żadnej innej grupie zawodowej. Pytam tylko z czystej ciekawości
6
Sklepy branżowe / Odp: Carinet - ściema i oszustwo?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez whiteBT dnia Czerwiec 16, 2018, 07:35:25 am »
Liro czy będzie nowy to się dopiero okaże jak dojedzie...  ;) po "fantastycznych" zakupach w Holzmet a teraz w Carinet.pl szykuję się na każdą niespodziankę!
7
Sklepy branżowe / Odp: Carinet - ściema i oszustwo?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lirorobert dnia Czerwiec 16, 2018, 00:33:27 am »
Czyli suma summarum będziesz miał nowy sprzęt. Chyba tak najgorzej się to nie skończy?
8
Sklepy branżowe / Odp: Carinet - ściema i oszustwo?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez whiteBT dnia Czerwiec 15, 2018, 22:40:38 pm »
A ja staram się tępić cwaniactwo i oszczędzić ludziom zawodu. Ja mam właśnie tak.
9
Sklepy branżowe / Odp: Carinet - ściema i oszustwo?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JarekO dnia Czerwiec 15, 2018, 22:23:15 pm »
Jak napisałem ja raczej staram się działać wprost na firmę (sprzedawcę) w razie problemów. Raz w życiu musiałem pisać na facebook sklepu i to wtedy pomogło mi w reakcji.

Staram się zawsze załatwiać to niepublicznie. Ale to ja tak mam.
10
Sklepy branżowe / Odp: Carinet - ściema i oszustwo?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez whiteBT dnia Czerwiec 15, 2018, 21:55:08 pm »
Panie Jarku osobiście też pozwolę sobie się z Panem nie zgodzić. Jestem lekarzem z dwoma specjalizacjami, zakochanym od lat w drewnie, każdej jego postaci i formie. Kibicuję drzewom i wszystkim Kolegom, którzy z nimi w formie drewna pracują i podzielają moją pasję. Lata temu obiecałem sobie, że w pierwszej chwili poczucia życiowej stabilizacji zorganizuję sobie swoją małą "stolarnię". I właśnie to robię. Ponieważ nie mam ani umiejętności ani czasu do pracy narzędziami ręcznymi (a jest dalszy cel) narazie muszę posiłkować się elektronarzędziami. Niestety albo stety nie chcę i nie mogę ( jak większość Kolegów z forum) stworzyć sobie pracowni w Pana wydaniu, co sprowadza się do kupowania maszyn z niższej, ewentualnie średniej półki. Drugi zakup (wymuszony złą decyzją o zakupie Holzmanna) i znowu lipa i kant - mimo, że w rozmowie ze średnio rozwiniętym przedstawicielem firmy PROSIŁEM WYRAŹNIE o sprzedaż maszyny nieużywanej i fabrycznie zapakowanej. Zostałem o tym zapewniony i uspokojony. Tak się nie stało, co więcej próbowano mnie oszukać i wcisnąć mi kit. Myślę, że nikt z Kolegów z forum nie chciałby się znaleźć w takiej sytuacji a ponieważ takie sytuacje mnie bulwersują (ale pieniaczem nie jestem) postanowiłem tą sytuację opisać i PRZESTRZEC innych Kolegów o tym jakie dziadostwo się odbywa. I na koniec bardzo dziękuję za Pana troskę ale wiem na ile sobie mogę pozwolić w kwestiach prawnych.
A teraz wracając do sprawy - zadzwonił do mnie Pan z firmy Carinet.pl i bez słowa zawahania zaproponował expresową wymiane maszyny na NOWĄ! Co więcej odezwała się też Pani z DeWalt Polska.
Koledzy - STOP CWANIAKOM I LIPIE!!!

pzdr W.
Strony: [1] 2 3 ... 10