Lipiec 16, 2019, 10:16:33 am

Autor Wątek: Co byście wybrali polecali AEG vs DeWalt  (Przeczytany 2304 razy)

Offline WojtekZ

• Newbie
  • *
Co byście wybrali polecali AEG vs DeWalt
« dnia: Styczeń 25, 2018, 18:06:56 pm »
Cześć
Waham  się i zastanawiam może kto co podpowie.
Dwa zestawy w co iść:

AEG BS 18G2 i AEG BSS 18C - 18V zestaw ciekawy, zakrętarka od razu pod bita. Czekam na info ile tam jest akumulatorów 2 czy 4 (pewnie 2:()
 http://elmax-sc.pl/pl/p/AEG-ZESTAW-WKRETARKA-KLUCZ-UDAROWY-18V-GRATISY/3214

DeWalt DCD771C2 i DeWalt DCF880N  - 18V zestaw ciekawy, zakrętarka  45  Nm więcej.

http://www.narzedzia.pl/wiertarko-wkretarka-dewalt-dcd771c2,56694.html
http://www.narzedzia.pl/klucz-udarowy-dewalt-dcf880n,61052.html

Akumulatory 4,0Ah tyle samo kosztują po 400zł... może jeden plus że do DeWalt więcej części na rynku lub jakiś zmieników np: akumulator Li-ion 3.0Ah Frame  269zł (choć nie wiem co wart).

Pozdrawiam

Offline wiech50

• Full Member
Odp: Co byście wybrali polecali AEG vs DeWalt
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 27, 2018, 22:45:53 pm »
Chyba jakiś "trudny" temat bo jakoś nie widzę odpowiedzi ;). Też kiedyś interesowałem się wkrętarkami AEG i miałem już kupić coś w cenie ~500zł, ale jednak zdecydowałem się na Metabo 10.8V. Myślę, że nie ma co patrzeć czy jest dostęp do części zamiennych, bo to już dobrej klasy sprzęt (w tej cenie i w górę) i raczej się nie psuje. AEG dobrze leży w ręce i jest krótkie, co czasami bardzo się przydaje. Co do firmy DeWalt, to nie mogę się wypowiedzieć, nigdy nie używałem tego sprzętu.
Wiesiek

Offline Krzysiek1973

• Sr. Member
  • Początkujący...
    • KESS
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 15, 2018, 22:21:12 pm »
Mam podobną zakrętarkę DeWalta, tylko ciut słabsza. Do cięższych prac w drewnie rewelacja. Ja jeszcze nie miałem sytuacji żeby nie poradziła sobie z wkreceniem śruby lub wykręceniem.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam
Krzysiek

Offline DrKubus

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 21, 2018, 18:12:28 pm »
Osobiście również polecam DeWalt'a, teść kupił ostatnio AEG w markecie i miesiąca nie wytrzymała.

Offline TomeczekBBS

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 18, 2018, 17:29:40 pm »
O widzisz, a ja mam większość narzędzi AEG w firmie i uważam je za jedne z solidniejszych. Wiadomo, że z różnych powodów może się trafić coś felernego, ale u mnie wszystko działa bez zarzutów.

Offline Marko90

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 27, 2019, 20:55:43 pm »
Polecam Ci bardzo sprzęt AEG, mam kilka urządzeń tej marki u siebie w firmi  i każde z nich działa bez zarzutu, więc zarówna ja jak i moje chłopaki są bardzo zadowoleni z ich użytkowania. Solidna marka, szczególnie seria 18V jest naprawdę dobrej mocy, jest lekka, więc nawet po kilku godzinach pracy nie czuje się zmęczenia i ciężaru, sprzęt się też nie przegrzewa, akumulatory działają naprawdę długo. Wiertarki np są naprawde wielofunkcyjne- wwieracją się w każdy materiał- od drewna po metal. Naprawdę warto się nad nimi zastanowić.