Od dłuższego czasu zbieram się z zabudową sekretarzyka, coś a'la organizer biurkowy bo długopisów, karteczek, linijek itp itd namnożyło i wszystko się warla nie mając swojego miejsca.
Rozrysowalem na kartce wstępne plany i zarys.



Kartka i ołówek na razie wygrywa w szybkości przekładania pomysłów na plany vs SketchUp.
Całość będę wykonywał że sklejki 3mm, wycinanie wyrzynarka/Dremel i całość klejone klejem. Szuflady również będą klejone i wysuwane.
Krok kolejny to wypisanie wszystkich elementów i zaopatrzenie się w sklejkę i czas rozrysować poszczególne elementy aby oszacować ile i jakiej sklejki potrzebuję dokładniej.
Rozrysuje chyba w SketchUp'ie aby łatwiej było później ewentualnie powielić plan.
cdn