23 Czerwca 2026, 07:20:24 czas Polski

Autor Wątek: Problem z grubościówka albo operatorem.  (Przeczytany 1919 razy)

Offline Kempesss

Problem z grubościówka albo operatorem.
« dnia: 15 Kwietnia 2016, 12:26:23 czas Polski »
Witam.
Mam problem i udaję się do Was z nadzieją ze znajdę rozwiązanie. Otóż moja grubościówka na poczatku deski zbiera mi wiecej drewna i robi taki uskok. Ten uskok jest dość widoczny, ale nie robi się na kazdej desce. I tu moje pytanie jaki moze być tego powód? Czy jest to wina grubościówki czy moja wina bo cos zle robię?


I drugie pytanko. Czym najlepiej wyczyścić wałki gumowe prowadzace deske w grubościówce?

Pozdrawiam

kerry

  • Gość
Odp: Problem z grubościówka albo operatorem.
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Kwietnia 2016, 12:47:15 czas Polski »