Witam.
Mam problem i udaję się do Was z nadzieją ze znajdę rozwiązanie. Otóż moja grubościówka na poczatku deski zbiera mi wiecej drewna i robi taki uskok. Ten uskok jest dość widoczny, ale nie robi się na kazdej desce. I tu moje pytanie jaki moze być tego powód? Czy jest to wina grubościówki czy moja wina bo cos zle robię?
I drugie pytanko. Czym najlepiej wyczyścić wałki gumowe prowadzace deske w grubościówce?
Pozdrawiam