23 Czerwca 2026, 21:11:22 czas Polski

Autor Wątek: Stolarzu podziel się!  (Przeczytany 3765 razy)

Offline Morświn

Odp: Stolarzu podziel się!
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Listopada 2015, 22:36:06 czas Polski »
No ja nie mowie zeby sie patroszyc za zycia tylko wiele osob ma jakies uprzedzenia do takiego "gestu" ze swojej strony.

To jest sprawa indywidualna kazdego i nie ma co tu zmuszac kogokolwiek.

Ja poprostu chcialem przypomniec ze jest taka opcja bo na codzien sie o tym nie mysli.

Wiadomo sa kwestie religijne i inne ktore kieruja nas do niektorych rzeczy lub do ich nie robienia ale jak chociaz jedna osoba dzieki temu watkowi odda krew lub zapisze sie jako potencjalny dawca szpiku to ja uznam ze dyskusja sie przydala i skierowala kogos do pieknego gestu ze swojej steony;)

Offline krit 6

Odp: Stolarzu podziel się!
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Listopada 2015, 17:06:41 czas Polski »
Przyłączam się do apelu Morświna, ja podobnie jak kilkoro z Was oddałem ponad 20 litrów krwi, jednak od kilku lat już nie oddaję. Powodem jest nadciśnienie tętnicze, oraz alergia. Dlatego też nie pobierają mi krwi, co zostało mi jasno powiedziane przez lekarza. Zachęcam wszystkich którzy mogą, aby spróbowali. To nic nie kosztuje, a może uratować czyjeś życie. Sami też kiedyś możecie potrzebować, a jak nie będzie ?. Oby nie było takiej potrzeby ;D 8)