Przyłączam się do apelu Morświna, ja podobnie jak kilkoro z Was oddałem ponad 20 litrów krwi, jednak od kilku lat już nie oddaję. Powodem jest nadciśnienie tętnicze, oraz alergia. Dlatego też nie pobierają mi krwi, co zostało mi jasno powiedziane przez lekarza. Zachęcam wszystkich którzy mogą, aby spróbowali. To nic nie kosztuje, a może uratować czyjeś życie. Sami też kiedyś możecie potrzebować, a jak nie będzie ?. Oby nie było takiej potrzeby
