Nie jest tak najgożej.
Wysokośc jest uwarunkowana dwiema kwestiami.
Pierwsza to płot sąsiada, który jest tej samej wysokości i trzeba było go zakryć aby nie szpenił tego ogrodzenia, a druga to wysokośc ogrodzenia za tym deckingiem z tyłu.
Decking jest dość wysoko. Nizsze ogrodzenie było by zbyt nisko. Tak więc kompromis.