Strona główna
Pomoc
Szukaj
Wiadomości
Recents
Kalendarz
Galeria zdjęć
Zaloguj się
Rejestracja
Show posts:
Recents
.
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.Czy dotarł do Ciebie
email aktywacyjny?
23 Czerwca 2026, 09:32:53 czas Polski
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Forum Domidrewno
»
Przedstaw się na Domidrewno
»
Drogie Koleżanki oraz Koledzy, witam was oto ja, Adek
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony:
1
2
[
3
]
Do dołu
Autor
Wątek: Drogie Koleżanki oraz Koledzy, witam was oto ja, Adek (Przeczytany 4672 razy)
kozio
Gość
Odp: Drogie Koleżanki oraz Koledzy, witam was oto ja, Adek
«
Odpowiedź #30 dnia:
05 Marca 2017, 07:16:07 czas Polski »
Cytat: karol_g w 03 Marca 2017, 14:48:23 czas Polski
nie mogłem się powstrzymać
Buahahahaha
Mieszkam koło Grójca i tu hondziarze to obiekty drwiny przez swój niezbyt wyrafinowany smak przy tuningowaniu. Wciąż modne są wydechy a'la dwie sklejone puszki po piwie
Pozdrawiam
«
Ostatnia zmiana: 05 Marca 2017, 07:17:42 czas Polski wysłana przez kozio
»
Zapisane
anek600
Newbie
Wiadomości: 27
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Drogie Koleżanki oraz Koledzy, witam was oto ja, Adek
«
Odpowiedź #31 dnia:
05 Marca 2017, 12:08:17 czas Polski »
Pierwszo z calibry a teraz honda, co później :p U mnie akurat hond nie jest zbyt dużo i nie jest jakiś obiektem drwin i nawet sobie z tego sprawy nie zdawałem póki nie założyłem konta na did
Zapisane
karol_g
Full Member
Wiadomości: 102
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Drogie Koleżanki oraz Koledzy, witam was oto ja, Adek
«
Odpowiedź #32 dnia:
06 Marca 2017, 09:27:47 czas Polski »
Wiadomo że chodzi tylko o żarty, przykładów jest dużo, golf 3 gti, bmw m3 itp... albo studenci prawa co muszą przypominać o tym każdemu 50 razy dziennie
Zapisane
m_kola
Gość
Odp: Drogie Koleżanki oraz Koledzy, witam was oto ja, Adek
«
Odpowiedź #33 dnia:
06 Marca 2017, 09:50:08 czas Polski »
Cytat: karol_g w 06 Marca 2017, 09:27:47 czas Polski
przykładów jest dużo, golf 3 gti, bmw m3 itp...
Albo Alfa Romeo
Wiecie czemu kierowcy Alf nie machają sobie za kółkiem na powitanie?
Widzieli się już rano w serwisie
Zapisane
daka
Gość
Odp: Drogie Koleżanki oraz Koledzy, witam was oto ja, Adek
«
Odpowiedź #34 dnia:
14 Marca 2017, 13:46:09 czas Polski »
haha;] jeżdżę Alfą i ma się świetnie;]
Zapisane
Drukuj
Strony:
1
2
[
3
]
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Forum Domidrewno
»
Przedstaw się na Domidrewno
»
Drogie Koleżanki oraz Koledzy, witam was oto ja, Adek